wedding-car-771395_1280

Pojazd do ślubu

Gdy ustaliliśmy już gdzie odbędzie się najważniejsza impreza naszego życia, uzgodniliśmy jadłospis, biorąc pod uwagę nie tolerującą glutenu kuzynkę i kapryśne pociechy a kwestie urzędowo-kościelne są praktycznie gotowe, pozostaje jedna, wbrew pozorom, bardzo ważna kwestia:

Czym do ślubu?

Dzisiejszy rynek jest gotowy na niemal każdą zachciankę. I tak, po za oklepaną już bryczką i zwyklakiem pokroju audi czy innego bezpłciowego nowoczesnego samochodu, możemy liczyć na wiele ciekawych „rozwiązań” problemu weselnego samochodu. Samochody modyfikowane, Hummery-limuzyny czy przede wszystkim, zabytkowe samochody. Dostępne są Wołgi, Fiaty 125p, Czajki, auta z lat 30, jednak prym zaczynają wieść klasyczne amerykańskie samochody, w tym słynne krążowniki szos.

uadne ałto

Wybierając samochód, należy brać pod uwagę warunki pogodowe, ubezpieczenie, umiejętności kierowcy (wspominane krążowniki szos są znacznie większe niż typowy samochód) i rzecz jasna koszty.

Pogody rzecz jasna nie jesteśmy w stanie przewidzieć, dlatego warto umówić się na dwa warianty, podczas omawiania umowy z firmą. Niektóre z nich, w zależności rzecz jasna od dostępności, są w stanie pójść na rękę i w razie nagłych opadów, wypożyczyć coś innego niż upatrzony wcześniej kabriolet.

Ubezpieczenie to konieczność – samochody weselne nie należą do najtańszych, a w razie wypadku, mogą mieć miejsce nieprzyjemne scysje. Należy zawsze i dokładnie sprawdzić polisę (dobrze jest nawet zadzwonić do ubezpieczyciela w celu weryfikacji!), sprawdzić jej warunki i dobrze zastanowić się, czy samochód który wynajmiemy, nadaje się do trasy która go czeka: wyszukane samochody mogą być za szerokie bądź mieć nieodpowiednie zawieszenie.

Ciekawą opcją, która jest coraz to popularniejsza w Stanach, jest wynajęcie przygotowanej wcześniej pary samochodów, dla Pana i Pani młodej. Takie pojazdy są ze sobą stylistycznie kompatybilne i fachowo przystrojone.

ueding car pair

Jeśli o strojeniu mowa, to należy zapytać o profesjonalną pomoc przy tymże zadaniu. Gdy tylko istnieje taka możliwość, należy bezwzględnie zdać się na pomoc specjalisty.

Najważniejszym jednak elementem każdego samochodu, są uśmiechnięci Państwo młodzi! Proszę zatem przestać wszystkim się przejmować i cieszyć się tym najpiękniejszym dniem w Waszym życiu, a nic nie będzie go w stanie popsuć!

Dla osób poszukujących samochodu na wesele polecamy: samochód do ślubu w Nowym Sączu samochodyretro.com.pl

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>