wesle w hotelu Delicjusz

Oraganizacja przyjęcia weselnego z hotelem Delicjuszem

Delicjusz.pl to gwarancja udanego przyjęcia weselnego sprawdź koniecznie!

Niedaleko Poznania – stolicy Wielkopolski, położony jest hotel, którego nazwę – Delicjusz zna wielu turystów z Polski, a także z poza granic naszego Państwa. Jedną ze specjalności Delicjusza jest organizowanie wesel. Zajmuje się tym już od 12 lat, co sprawia, że obsługa posiada ogromne doświadczenie w przygotowywaniu tego typu przyjęć.

Dlaczego warto polecić Delicjusza jako miejsce na wasze wesele?

Dom weselny Delicjusz

Dom weselny Delicjusz

Otóż w okolicy Poznania nie znajdziecie tak przestronnych i ładnych sal bankietowych jak w tym hotelu. Urokliwe i klimatyczne sale idealnie nadają się do organizacji wesel, jak również przyjęć urodzinowych czy imieninowych. Sale w ofercie Delicjusza są różnej wielkości. Zaczynając od najmniejszych, które mogą pomieścić od kilkunastu do kilkudziesięciu osób lista kończy się na dwustu osobowych, obszernych salach, których nie powstydziłby się nawet najbogatszy hotel.

Do każdej sali prowadzi osobne wejście. Zazwyczaj jest tak, że obsługa wesela wraz z rodzicami witają w nich Parę Młodą oraz tych, którzy przybyli świętować z nimi ten szczególny dzień. Sale są starannie przygotowywane do przyjęć weselnych. Na życzenie narzeczonych obsługa przyozdabia salę oraz pomaga w wyborze menu.

Podczas spożywania ciepłych posiłków nie trzeba się martwić o to, że ktoś nas potrąci i wylejemy coś na naszą nową sukienkę czy nowy garnitur, albowiem sala taneczna jest oddzielona od miejsca konsumpcyjnego. Całe przyjęcie odbywa się w sali oddanej na wyłączność parze młodej.

sala obiadowa

Ciekawym rozwiązaniem, na które zgadza się również obsługa Delicjusza jest przygotowanie kącika zabaw dla dzieci, które podczas wesela, będą mogły wspólnie pobawić się w przeznaczonym dla nich miejscu.

Cudowny ogród na tyłach hotelu to idealne miejsce na weselną sesję fotograficzną. Można również wyjść na spacer w nocy, kiedy ogród wygląda jeszcze okazalej. Delicjusz wyszedł też z propozycją dla narzeczonych bardziej wymagających.

Przygotował propozycję wesel “Premium”. Oferują wszelką pomoc w organizacji waszego wesela. Pomagają w różnych rzeczach, na które wy, z przyczyn własnych, nie macie czasu. To kilka powodów, dla których warto swoje przyjęcie weselne zorganizować właśnie w Delicjuszu. Hotelowa obsługa dokłada wszelkich starań, aby każde wesele było unikatowe. Delicjusz – to miejsce sprawia, że dzień który ma być najpiękniejszym dniem w naszym życiu taki właśnie jest, a goście zapamiętują go do końca życia. Nieskończona lista pomysłów na ciekawe wesele oraz wasze indywidualne propozycje są możliwe do zrealizowania tylko w Delicjuszu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>